Jälgi meid

Jalgpall

La Ligas on käsil ajaloo tihedaim tiitliheitlus

Kui Hispaania jalgpalli meistrivõistlustel tundus vahepeal, et Atletico Madridi jaoks on klubi ajaloo 11. tiitli võitmine vaid vormistamise küsimus, siis viimase paari kuuga on meeskonna edu – sobivalt aastaajale – sulanud nagu kevadine lumi ja liigas on käsil ennenägematu tiitliheitlus.

Pärast Barcelona neljapäevast üllatuslikku allajäämist Granadale jõuti La Ligas olukorda, kus võrdse arvu mängude juures mahub 20 meeskonnaga formaadi juures esimest korda viis vooru enne hooaja lõppu neli satsi kolme punkti sisse.

Pingeline tiitliheitlus jätkus laupäeval, kui 34. voorus ütlesid oma sõna esimestena Madridi klubid. Atletico mängis Marcos Llorente väravast võõrsil välja napi 1:0 võidu Elche vastu ja Real alistas kodus teise poolaja väravatega Osasuna 2:0.

Barcat ootab pühapäeval võõrsilmatš Valenciaga ning suure üllatajana esikoha konkurentsi trüginud Sevilla mängib oma selle vooru kohtumise esmaspäeval kodus Athletic Bilbao vastu.

Järgmises mänguvoorus on Hispaanias panused ülikõrged, kui Barcelona võõrustab Atleticot ja Sevilla sõidab külla Realile.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds