Jälgi meid

Jalgpall

Jose Mourinho ei kavatse uue treeneriposti haaramisega kiirustada

Eelmisel kuul Tottenham Hotspuri poolt vallandatud Jose Mourinho on valmis treeneritööst pikema pausi tegema ega kavatse kiirustada uue klubi otsimisega.

Mourinho pidas Tottenhamis vastu 17 kuud, võites 86-st mängust vaid 44 ja kaotades 23. Tänavune Premier League’i hooaeg on tema karjääri esimene, kus mõni meeskond portugallase juhendamisel liigamängudest saanud kahekohalise arvu kaotuseid.

Mida tulevik toob, seda ei oska Mourinho veel öelda. “Mul ei ole mitte mingisuguseid plaane,” ütles Mourinho The Timesile antud pikemas intervjuus.

“Lähen edasi oma tavapärase eluga. Tunnen end värskena. Olen rahulik. Olen puhkusel. Mul on rohkem aega oma kodutöö ja analüüsi tegemiseks. Jään jalgpalli naasmist ootama. Ei oota ainult õiget klubi, vaid ka õige kultuuriga klubi. Ehk on järgmine hooaeg veel liiga vara naasta, eks näis.”

Kui me ühte kõigi aegade edukaimat jalgpallitreenerit nüüd mõningat aega väljakute kõrval ei näe, siis vähemalt jääb Mourinho jalgpalliga seotuks meediatöö näol. Ta liitus sel nädalal Inglismaa spordiraadio talkSPORT’iga, et vürtsitada kanali Euroopa meistrivõistluste kajastust.

Mourinho on varasemalt oma teravate sõnadega leiba teeninud ka Sky Sportsi ja Venemaa telekanali RT juures.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds