Jälgi meid

Jalgpall

Dortmundi spordidirektor: Haaland ei lähe mitte kuhugi

Dortmundi Borussia staari Erling Haalandi seostatakse meeskonnavahetusega, kuid nüüd on klubi spordidirektor Sebastian Kehl teatanud, et norralasest ründeässaga arvestatakse ka järgmisel hooajal.

Väidetavalt aktiveerub Haalandi lepingus suvel klausel, mis lubab tal 75 miljoni euro eest klubi vahetada, kuid Kehl ei taha sellest midagi kuulda.

“Minu arusaama kohaselt mängib Erling Haaland ka järgmisel hooajal Dortmundi Borussias,” ütles Kehl nädalavahetusel. “Erling nõustub sellega täielikult. Ma näen teda iga päev ja saan öelda, et ta samastub klubiga täielikult.”

Ise pikalt Dortmundis mänginud Kehl pidi vastama eelmise nädala alguses Saksamaa väljaande Bild poolt õhku paistatud väitele, et Haalandist kinni hoidmine saab olema ebareaalne, kui Borussia ei kvalifitseeru järgmiseks hooajaks Meistrite liigasse.

Sellega seoses on klubil kehvad lood, kuna kolm vooru enne hooaja lõppu on Dortmund Bundesligas viiendal kohal.

Haaland on kümne tabamusega tänavuse hooaja parim väravakütt Meistrite liigas. Erisarjade peale on ta kokku 38 mänguga löönud 37 väravat.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds