Kohtunike räme prohmakas röövis Portugalilt võidu ja Ronaldolt värava

Portugal ja Serbia mängisid laupäeval MM-valiksarja kohtumises 2:2 viiki. Enim kirgi küttis kohtunike räme eksimus, kui kohtumise lõpuminutitel ei loetud Portugali väravat ära.

Portugal asus kohtumist tänu Diogo Jota kahele väravale esimesel poolajal 2:0 juhtima. Serbia ei jäänud aga vastust võlgu ja suutis teise poolaja esimese 15 minutiga kaks tagasi lüüa. Täpsed olid Mitrovic ja Kostic.

Kohtumise kolmandal üleminutil ületas Cristiano Ronaldo pealelöök vastaste väravajoone, kuid kohtunikud seda ei märganud ning värav jäi lugemata. Ronaldo ise oli kohtunikest paremal positsioonil ja nägi selgelt, et pall käis üle väravajoone. Seda kinnitasid ka videokordused, kuid MM-i valiktsüklis veel VAR-i ei kasutata ning seega kohtuniku otsust muuta ei saanud.

Portugali peatreener oli peale kohtumist ülivihane, kuid avaldas, et kohtunikud käisid peale lõpuvilet ka meeskonna ees vabandust palumas.