Türgi näitas taas võimu ja alistas kindlalt Norra, hiljuti Eesti alistanud Tšehhi viigistas Belgiaga

MM-valiktsüklis on suurepärases hoos Türgi koondis. Kui loetud päevad tagasi alistati 4:2 Holland, siis laupäeval oldi 3:0 üle Norrast.

Türgi koondis tegi kohtumise jooksul raamidesse kolm pealelööki ja need kõik läksid sisse. Skoori avas 4. minutil Ozan Tufan, eduseisu suurendas 28. minutil Leicesteri kaitsja Soyungu ning lõppskoori vormistas 59. minutil enda teise tabamusega Tufan.

Türgi hoiab kahe võiduga alagrupi esimest kohta. Samuti on kaks võitu kirjas Montenegrol.

Heas hoos jätkab ka Tšehhi. Kui eelmisel nädalal alistati 6:2 Eesti koondis, siis nüüd mängiti 1:1 viiki Belgiaga. Tšehhi asus kohtumist 50. minutil Lukas Provodi väravast 1:0 juhtima, kuid Romelu Lukaku suutis 10 minutit hiljem viigistada ning rohkem väravaid kohtumises ei löödud.

Tšehhi ja Belgia jagavad ka alagrupi esimest positsiooni. Hetkel kuulub see tänu paremale väravatevahele Tšehhile.