Jälgi meid

Jalgpall

Bild: Joachim Löw on Thomas Mülleri Saksamaa koondisesse tagasi kutsunud

Saksamaa väljaanne Bild kirjutab, et kohaliku jalgpallikoondise peatreener Joachim Löw on meeskonda tagasi kutsunud pikalt valikust väljas olnud Thomas Mülleri. Löw teatab ametlikult oma Euroopa meistrivõistlusteks valitud koondise 19. mail.

Müller tõmbas viimati Die Mannschafti särgi selga 2018. aasta novembris, kui sai Rahvuste liiga mängus Hollandi vastu kirja oma 100. koondisemängu.

Löw teatas 2019. aasta kevadel, et edaspidi ta enam ei arvesta Mülleri ning teiste koondiseveteranide Jerome Boatengi ja Mats Hummelsiga.

Müller debüteeris Saksamaa eest 2010. aastal ja ta oli sama aasta MM-finaalturniiri parim väravakütt. 2014. aastal sakslastega maailmameistriks tulles võitis Müller turniiri paremuselt teise mängijana Hõbepalli.

38 väravat löönud ründaja on aktiivsete mängijate seas ülekaalukalt Saksamaa kõige resultatiivsem mees ning ta istub koondise kõigi aegade resultatiivsustabelis üheksandal kohal.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds