Jälgi meid

Jalgpall

Kas Pep Guardiola plaanib oma meeskonna taas üles ehitada?

Pep Guardiola

Manchester City on käesoleval hooajal Inglismaa Kõrgliiga tiitliheitlusest lootusetult välja kukkunud ning jääb liidrist Liverpoolist maha juba 22-punktiga. Sellegipoolest pole Pep Guardiola enda sõnul meeskonna uuesti ülesehitamisele veel mõelnud.

Tõenäoliselt ootab suvel eelnevat kahte hooaega valitsenud Cityt korralikud muutused. Teine koht selliste ambitsioonidega klubi ei rahulda ning eriti murettekitavaks teeb klubi juhtkonnale olukord, kus vahe liidriga on nii märkimisväärselt suur.

Guardiola enda sõnul sellele hetkel ei mõtle:

“Ma ei tea. Mul pole aimugi ning ausalt öeldes ei ole ma sellele (meeskonna uuesti ülesehitamisele) isegi mõelnudki. Muidugi peame tegema mingisuguseid muudatusi, sest David Silva lahkub klubist ning vajame ka teistele positsioonidele täiendusi, kuid midagi kindlat pole praegu võimalik öelda, sest turg on selline nagu ta on ning kahe-kolme kuuga võib palju muutuda.”

“Hetkel on meil veel võimalik väga mitmeid väärtuslikke tiitleid ära noppida. Meid ootab koheselt ees karikafinaal. Lisaks sellele oleme võistlustules sees ka FA Karikas ning Meistrita Liigas,” jätkas Guardiola intervjuud meediale.

Manchester City järgmine mäng Inglismaa Kõrgliigas peaks aset leidma 22. veebruaril Leicesteri vastu. Meeskonna eilne kohtumine West Ham`iga lükati halbade ilmastikuolude tõttu edasi.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds