Sheffield United võitis kaotusseisust, Manchester City kohtumine jäi tormi tõttu ära

Sheffield United jätkab Premier League´s suurepärast hooaega. Koduväljakul suudeti kaotusseisust alistada Bournemouth lõppskooriga 2:1.

Kohtumist alustas domineerivamalt kodumeeskond Sheffield, kuid seetõttu tekkis Bournemouthile väga palju ruumi kontrarünnakuteks. Mängu esimese värava lõigi Bournemouth, kui 13. minutil oli täpne Callum Wilson.

Sheffield ei andnud aga järele ning suutsid esimese poolaja lõpuminutitel viigistada. Väravaesise segaduse kasutas ära Billy Sharp, kes lõi palli paarilt meetrilt väravasse.

Teine poolaeg kulges taas Sheffieldi domineerimisel ning 84. minutil jõuti ka sihile, kui vahetusest sekkunud John Lundstram lõpetas ilusa kombinatsiooni kvaliteetse löögiga paremasse alla nurka. Lõppskooriks jäigi 2:1.

Sheffield tõusis tänu võidule tabelis viiendale positsioonile ning neljandast kohast lahutab vaid kaks punkti.

Päeva teine kohtumine Manchester City ja West Hami vahel jäi ära, sest Suurbritanniat räsivad tugevad tormituuled.