Jälgi meid

Jalgpall

Manchester United`i aseesimees: “Järgnev suvi kannab meeskonna ülesehitamisel üliolulist rolli”

Ed Woodward

Ed Woodward andis Manchester Unitedi fännide foorumi käigus mõista, et klubil on suviseks üleminekuaknaks tõsised plaanid. Mehe sõnul on tegemist “olulise võimalusega”, et taastada meeskonna võimekus erinevate tiitlite jahtimisel.

Juhatuse esimehe ning klubi aseesimehe rolli kandev Woodward on viimasel ajal sattunud fännide sügava kriitika alla. Punased kuradid on hetkel liigatabelis 8. kohal ning jaanuarikuise üleminekuakna jooksul ridu ühegi “märkimisväärse superstaariga” täiendada ei õnnestutud. Tõsi – meeskonda toodi Portugali tulevikulootus Bruno Fernandes.

Koosolekul, mis aseesimehe ning fännide vahel aset leidis, avalikustati, et juhatus on tunduvalt suurendanud summasid, mida kulutatakse skautide võrgustiku ning tarkvara arendamisele. Kinnitati, et paika on pandud selge filosoogia, mille järgi mängijateturul juhinduda.

“Tõsine töö ning investeeringud on tehtud, et tugevdada klubi akadeemiat ning oleme rahul edasiminekuga, mida on saavutatud just kulisside taguste ponnistustega. Peame kindlustama selle, et meil on tulevikus nii õiged mängijad, infrastruktuur ning kultuur saavutamaks edu ka pikas perspektiivis,” ütles mees usutluses klubi fännidele.

Manchester Unitedit lahutab hetkel 6. positsioonist ehk viimasest kohast, mis tagaks koha Euroopa Liigas 2 punkti ning 4. tabelireast, mis viib Meistrite Liigasse, 6 pügalat.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds