Jälgi meid

Jalgpall

Kas maailma kalleim väravavaht liigub edasi Itaalia liigasse?

2018. aasta suvel 80 miljoni euro suuruse tehinguga jalgpalli ajaloo kalleimaks väravavahiks saanud Kepa Arrizabalaga päevad Chelsea’is tunduvad ümber olevat ning teda seostatakse Rooma Lazioga.

Serie A tänavune kuues meeskond on värskelt palganud endise Chelsea bossi Maurizio Sarri oma uueks peatreeneriks ning Lazio tegemisi tihedalt jälgiva veebilehe thelaziali.com sõnul on 62-aastane itaallane huvitatud Kepaga taaskohtumisest.

Athletic Bilbaost hangitud Kepa tegi hooajal 2018/19 Inglismaal korraliku debüütaasta, mis tipnes Euroopa liiga võiduga, kuid tema mänguvorm on tohutult langenud just pärast seda, kui Sarri klubist 2019. aastal lahkus.

Hispaania väravavahi jaoks oli eriti raske eelmine hooaeg, mil ta suutis Premier League’is näidata vaid 54,5-protsendilist tõrjete efektiivsust. Tänavu tegi ta parema aasta, kuid langes Edouard Mendy järele selgelt teiseks numbriks.

Laziol oli lõppenud hooajal enamuse ajast postide vahel kasutusel vanameister Pepe Reina, aga aasta lõpetati albaanlase Thomas Strakoshaga. Kumbki puurivaht ei suutnud endast hiilgavat muljet jätta ja seetõttu olevatki Lazio otsimas endale uut esikinnast.

Itaalia meedia andmetel on Lazio enim huvitatud laenutehingust, mille käigus jääks pool Kepa palgast Chelsea kanda.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds