Jälgi meid

Jalgpall

Kõrgelt hinnatud Nuno treenerikarjäär on Premier League’is jätkumas Evertoni juures

Eelmisel kuul Wolverhampton Wanderersi peatreeneriameti maha pannud Nuno Espirito Santo on Premier League’i jäämas. Kõrgelt hinnatud Portugali treenerist saab tõenäoliselt Evertoni uus loots.

Everton jäi treenerita paar nädalat tagasi, kui Carlo Ancelotti otsustas naasta Real Madridi juurde.

Pärast itaallase otsust on Evertoni seostatud mitmete treeneritega ja klubi olevat tõsiselt kaalunud ka David Moyesi tagasi toomis, aga šotlane on nüüdseks West Ham Unitediga teinud kolmeaastase lepingupikenduse ja seejärel on selgeks esimeseks valikuks saanud Nuno.

Neli aastat Wolverhamptonis töötanud portugallane oli ka Crystal Palace’i vaateväljas, aga selle nädala alguses katkesid osapoolte kõnelused. Sky Sportsi andmetel jäi asi liiga väikese palga taha.

Suurema finantsmuskliga Everton peaks Nunoga kindlasti kaubale saama. Sky sõnul on läbirääkimistel veel mitmeid lahtiseid otsi, aga klubi on lootusrikas, et järgneva nädala jooksul saadakse endise väravavahiga kaubale.

47-aastane Nuno tõi Wolvesi 2018. aastal esiliiga võitjana Premier League’i ning juhtis kahel järjestikusel hooajal meeskonna seitsmendale kohale, enne kui tänavu väikene samm tagasi tehti ja 13. taanduti.

Varem ka kodumaal ja Hispaanias töötanud treeneril on Inglismaa kõrgliigas 114 mänguga kirjas 43 võitu, 39 kaotust ja 32 viiki.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds