Jälgi meid

Jalgpall

PSG väravavahtide karussell on jätkumas Donnarummaga

Sel suvel AC Milanist vabaagendina lahkuv Gianluigi Donnarumma on lähedal Pariisi siirdumisele. PSG meelitavat 22-aastast väravavahti 12 miljoni euro suuruse aastapalgaga.

Sky Sports vahendab, et Donnarummat jahivad mitmed Euroopa tippklubid, aga Itaalia koondise puurilukult allkirja kätte saamiseks on vaja üle lüüa PSG lepingupakkumine, mis lisaks ahvatlevale aastapalgale ka pikaajaline, viieaastane kontraht.

PSG on viimasel kahel hooajal esikindana kasutanud Keylor Navast, aga tundub, et costaricalase aeg selles rollis on nüüd ümber.

Klubil ei ole pikaajalist põhiväravavahti olnud juba alates hooajast 2015/16, kui neli aastat postide vahel tegutsenud Salvatore Sirigu järsku kõrvale heideti. Itaallast saabus asendama Kevin Trapp, aga tema aeg selge esiväravavahina kestis vaid ühe hooaja, kuna sakslane pidi hakkama Alphonse Areolaga mänguaega jagama.

Hooajal 2017/18 oli Areola juba peamine valik, aga vaid aasta hiljem tuli tema kõrvale vanameister Gianluigi Buffon, kes oli PSG esinumber Meistrite liigas ning kellele kogunesid veel ligi pooled (17) liigamängudest. Järsku oli ka Areola aeg klubis ümber, kuna väravavahtide karusselli tulemusena saadeti ta hooajaks 2019/20 laenule Real Madridi ning algas Navase aeg.

Iroonilisel kombel on PSG omakasvandik Mike Maignan, kes pärast 2015. aastal klubist lahkumist tõusis Lille’i puuris Prantsusmaa liiga parimaks väravavahiks ja kelle on nüüd Milan endale võtnud Donnarumma asendajaks.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds