Jälgi meid

Jalgpall

Wayne Rooney meeskond sai veel miinuspunkte juurde

Wayne Rooney poolt juhendatav Derby County sai finantsrikkumiste eest karistuseks veel üheksa miinuspunkti, mis tähendab, et klubi on nüüd kokku karistatud 21 punktiga ja see teeb ellujäämise Championshipis peaaegu võimatuks.

Rooney on oma teist hooaega treenerina edukalt alustanud ja Derby on saanud liigas ainult viis kaotust, aga meeskond istub nüüd 17 vooru järel -3 punkti peal, olles püsima jäämisest 18 silma kaugusel.

Mart Poomi endisele koduklubile on külge riputatud ka kolm miinuspunkti tingimisi karistusena.

Derbyle otsitakse aktiivselt uut omanikku ning ühe potentsiaalse kandidaadina on üles kerkinud värskelt Newcastle Unitedi maha müünud Mike Ashley. Samuti teatas hiljuti oma huvist Ameerika ärimees Chris Kirchner.

34-aastane miljonär on käinud vaatamas viimaseid meeskonna mänge ning kirjutas Derby toetajatele eelmise kuu lõpus avaliku kirja, kus seisis: “Me ei tunne teineteist veel, aga meil on kaks ühist asja: armastus jalgpalli vastu ja soov Derby County uuesti üles ehitada uhkeks klubiks, mida kõik väärivad.”

Derby hooaeg jätkub pühapäeval kodumänguga liiga liidri Bournemouthi vastu.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds