Jälgi meid

Jalgpall

Karol Metsa tööandja on kuue klubi seas, keda ähvardab eurosarjadest välja heitmine

UEFA teatas reedel, et on karistanud rahalise ausa mängu reeglite rikkumise eest kaheksat klubi ning kuute neist võib oodata eurosarjade keeld.

Tuntumatest klubidest on UEFA “mustas nimekirjas” FC Porto, Lissaboni Sporting ja Real Betis. Samuti on seal Eesti koondislase Karol Metsa koduklubi Sofia CSKA, Gibraltari klubi Mons Clape ja veel kolmaski Portugali sats Santa Clara.

Finantsreegleid on rikkunud ka Kasahstani FC Astana ja Rumeenia Cluj, aga nende puhul on UEFA piirdunud esialgu vaid rahalise trahviga. Esimene peab kukrut kergendama 150 000 euro võtta ja teine sai 200 000 euro suuruse karistuse.

Kõik rikkumised on seotud maksmata palkade, üleminekutasude ja maksudega.

Mõlemad Sporting ja Porto on tänavu tegemas väga edukat Meistrite liiga hooaega ning veel eurokeeldu kartma ei pea. Kui aga 31. jaanuariks oma probleeme ei lahendata, siis saavad klubid Euroopa keelu üheksa aastaks järgneva kolme hooaja jooksul, mil mõnda eurosarja kvalifitseerutakse.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds