Jälgi meid

Jalgpall

Kas Steven Gerrard toob veel ühe endise tiimikaaslase Premier League’i tagasi? Aston Villat seostatakse Luis Suareziga

Philippe Coutinho enda juurde meelitanud Steven Gerrard võib peagi Aston Villas asuda juhendama veel ühte oma endist meeskonnakaaslast. Birminghami klubiga on hakatud seostama Luis Suarezit.

Jutud pani liikvele tunnustatud Hispaania jalgpalliajakirjanik Gerard Romero. “Luis Suarezil on ühe sõbra poolt pakkumine laual. (Steven) Gerrard on helistanud Luisile ja tahab teda võtta Aston Villasse,” teatas Romero Twitteris.

Suarez on tegemas oma teist hooaega Atletico Madridi ridades ja see ei ole nii edukas olnud kui debüütaasta. La Ligas skooris uruguaylane viimati novembri alguses ja 27 mängu järel on tema nimel kõikide sarjade peale ainult üheksa väravat.

Peagi 35-aastaseks saaval ründajal on käsil lepingu viimane hooaeg ja seetõttu peaks Villa tahtmise korral ta väga soodsa hinnaga kätte saama.

Suarez oli enne oma Hispaania seikluse alustamist hooajal 2013/14 Premier League’i parim väravakütt ja Liverpooli särgis kogunes tema nimele Inglismaa kõrgliigas 110 kohtumisega kokku 69 väravat ja 23 väravasöötu.

Villa täiendas enne hooaja algust oma ründeliini ligi 30 miljoni euro eest, mis käidi Southamptonile välja Danny Ingsi eest, aga ta on suutnud seni lüüa ainult neli väravat. Resultatiivsuselt on meeskond liiga keskmike seas ja tundub, et sinna on abi vaja.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds