Jälgi meid

Jalgpall

John Terry peale Inglismaa ja USA viiki: oleksin teinud teisiti

Chelsea legend ja endine Aston Villa abitreener John Terry ei olnud sarnaselt paljudele ekspertidele Inglismaa esitusest 0:0 viigis USA vastu just vaimustuses.

Inglismaa tegi väravateta lõppenud kohtumises vaid kolm lööki raamidesse ning pigem omas paremaid võimalusi skoorimiseks hoopis USA.

“USA vastu on Inglismaal alati raske mängida, kuid tulemus on siiski pettumus. Eriti peale esimest kohtumist. Pettunud, et jäime nulli peale,” alustas kohtumise kokkuvõtet Terry.

“Pettunud teatud taktikalistes otsustes. Tahaksin, et mängiksime palju intensiivsemalt. Kas Gareth suudab sellest kohtumisest õppida? Miks me ei näinud Fodenit väljakul? Ta on meie suurim talent. Koos Grealishi ja Rashfordiga annaks ta meeskonnale vajaliku energia. Nad on suured jalgpallurid ja peavad platsil olema.”

Inglismaa kohtub viimases otsustavas kohtumises Walesiga. Inglismaale piisab edasipääsuks viigist, Wales vajab kindlasti võitu.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds