Mbappe kaks väravat kindlustasid valitsevale maailmameistrile edasipääsu

Kylian Mbappé

Valitsev maailmameister Prantsusmaa alistas 2:1 Taani ning kindlustas alagrupist edasipääsu.

Esimene poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Kergelt domineeris kohtumist Prantsusmaa, kuid kokku suudeti luua vaid üks ohtlik olukord.

Tulevärk hakkas pihta teisel poolajal. Mbappe ja Hernandeze koostööd löödi kohtumise esimene värav, kui PSG superstaar pani 61. mänguminutil palli esimest korda võrku.

Taani vastus saabus vaid viis minutit hiljem, kui nurgalöögi järgses olukorras saatis pealöögi väravasse Christensen.

Lõplik sõna jäi siiski Prantsusmaale, kui neli minutit enne normaalaja lõppu suunas palli põlvega väravasse Mbappe.

Prantsusmaa kohtub viimases alagrupivoorus Tuneesiaga, Taani hakkab edasipääsu nimel madistama Austraaliaga.