Avavoorus suure kaotuse saanud Iraan võitis Walesi

Jalgpalli MM-il avas võiduarve Iraan, kes alistas vähemuses lõpetanud Walesi 2:0.

Esimene poolaeg lõppes tulemusega 0:0. Parim variant skoorimiseks oli Iraanil, kuid mängijad söötsid üle ja lõid lõpuks värava suluseisust, mis VAR-i abil tühistati.

Teine poolaeg üritas Wales mängu üle kontrolli saada ja see andis Iraani ründajatele rohkem ruumi. Briti meeskonna päästsid mitmel korral halvimast väravaraamid.

Kohtumise 86. minutil teenis Walesi väravavaht punase kaardi ning peale seda kontrollis kohtumist täielikult Iraan. Kohtumise viimastel lisaminutitel löödi ka otsustavad kaks väravat ning tehti suur samm pääsemaks alagrupist edasi.

Alagrupi teises kohtumises kohtuvad omavahel USA ja Inglismaa.