Jälgi meid

Jalgpall

Järjekordne Premier League’i tiitel tegi Sergio Agüerost Man City kõigi aegade edukaima mängija

Nädalavahetusel Inglismaa meistritiitli kindlustamise võimaluse käest lasknud Manchester City sai teisipäeval siiski lõpuks rõõmustada, kui linnanaaber Manchester United andis 1:2 kaotusega Leicester Cityle tiitli Pep Guardiola meeskonnale kätte. Sellega tõusis Sergio Agüero klubi ajaloo edukaimaks mängijaks.

2011. aastal Cityga liitunud Agüero jõudis meeskonnaga 15. erineva karika võitmiseni, mis viis ta mööda David Silvast.

Argentiinlase nimel on nüüd viis Premier League’i võitu, kuus Inglismaa liigakarikasarja võitu, kolm Inglismaa superkarika (Community Shield) võitu ja üks Inglismaa karikavõistluste võit.

Terviseprobleemide tõttu sai Agüero tänavu tiitlivõitu panustada vaid kahe väravaga, aga just tema legendaarne tabamus tõi Cityle 2012. aastal klubi ajaloo esimese Premier League’i tiitli ning meeskonna eest rekordilised 258 väravat löönud ründaja on olnud tiimi jaoks tõeline tugitala.

Agüerost sai 21. mängija, kes Premier League’i vähemalt viis korda võitnud. Tema ja endine Chelsea kapten John Terry on ainsad mängijad, kes Manchester Unitedi särki kandmata Inglismaal nii palju liigatiitleid kokku kuhjanud.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds