Jälgi meid

Jalgpall

Jadon Sancho värav aitas Dortmundi Saksamaa karikasarjas poolfinaali

Saksamaal mängiti teisipäeva õhtul karikasarja veerandfinaal Mönchengladbachi ja Dortmundi Borussia vahel. Tasavägises kohtumises tagas edasipääsu poolfinaali tulemusega 1:0 Dortmundi klubi.

Esimesel poolajal omasid mõlemad meeskonnad 1-2 head võimalust skoorimiseks ja Mönchengladbach pani korra ka palli vastase väravasse, kuid joonekohtunik fikseeris suluseisu. Esimene poolaeg 0:0.

Teise poolaja alguses skooris Erling Haaland, kuid VAR võttis värava ära, sest Mönchengladbachi mängijale tehti eelnevalt viga. Kümmekond minutit hiljem sai siiski Dortmund oma tahtmise, kui täpne oli Jadon Sancho.

Kohtumise üleminutitel jäi Dortmund vähemusse, sest teise kollase kaardi teenis Mahmoud Dahoud. Mönchengladbach siiski enam sihile ei jõudnud ning langes karikasarjast välja.

Dortmund ootab nüüd poolfinaali vastast Regensburgi ja Werderi Bremeni vahelisest paarist. Karikasarja favoriitideks on RB Leipzig ja Dortmundi Borussia, sest Müncheni Bayern langes juba 1/16-finaalis Holstien Kieli vastu.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds