Jälgi meid

Jalgpall

43-aastane Gianluigi Buffon võib profikarjääri jätkata veel mitu hooaega

Legendaarne Itaalia väravavaht Gianluigi Buffon mõistab, et käsil on tema viimane periood profisportlasena, kuid avaldab lootust, et suudab karjääri jätkata kuni 2023. aastani. Siiski ei soovi ta veel midagi lubada ja kõik oleneb teatud olukordadest.

Buffon kinnitas, et tal ei ole veel plaani putsasid varna riputada, kuid see võib iga hetk tekkida. Väravavahi leping Juventusega lõpeb tänavu suvel, kuid siiski loodab ta mängijakarjääri veel mõne aasta võrra pikendada.

“Mu peas on mõte, et tõeline maksimum on 2023. aasta. See on tõesti maksimum. Aga loomulikult võin ma lõpetada juba ka varem, näiteks tänavu suvel.”

“Ma olen samuti inimene, kes usub saatusesse. Kui Juventus mulle lepingut pakkus, siis olin kindel, et see on mu teele tulnud, et mulle midagi pakkuda. Kirjutada uus peatükk minu ellu. Saame näha.”

Eksperdid on arvamusel, et palju oleneb Juventuse Meistrite liiga hooajast. Buffon on küll karjääri jooksul mänginud mitmel korral Euroopa tugevaima klubisarja finaalis, kuid võitnud pole ta veel Meistrite liigat kordagi.

Pirlo käe all on Buffon mänguaega teeninud kümnes kohtumises ning saanud kirja viis nullimängu.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds