Jälgi meid

Jalgpall

Pärnu Vapruse põhieesmärk on jääda kõrgliigasse püsima, kuid samas ei taheta päris viimaste kohtadega leppida

premium liiga

Hiljuti ilmavalgust näinud Pärnu Vapruse dokumentaalsarja esimeses osas avaldas oma mõtteid algava hooaja kohta meeskonna peatreener Taavi Midenbritt.

Põhieesmärgiks on mullu esiliiga meistriks tulnud klubil kõrgliigasse püsima jäämine, kuid samas on seatud ka natukene kõrgemad eesmärgid.

“Selge on see, et Eestis on tekkinud tugev nelik Flora, Levadia, Paide ja Kalju näol. Samuti on nende all näidanud väga stabiilseid tulemusi Tartu Tammeka. Kindlasti paneb ka Legion võrreldes eelmise hooajaga natukene juurde. Meie esimene eesmärk on säilitada järgmiseks hooajaks koht kõrgliigas.”

“Lisaks usun, et Premium liigas on kolm meeskonda, kellega oleme võimelised näitama täiesti võrdset jalgpalli. Hea õnne korral ka mõne teisega. Seega jah põhieesmärk on püsima jäämine, kuid samas ei tahaks leppida üheksanda kohaga ja tegelikult ka mitte kaheksanda positsiooniga.”

Pärnu Vapruse parim tulemus sel sajandil on 2006. aasta Premium liiga 7. positsioon. Saame näha, kas ambitsioonikas uustulnuk suudab oma eesmärgid täita. Tänavust hooaega alustab Pärnu Vaprus 14. märtsil, kui vastamisi minnakse Narva Transiga. Enne seda peetakse veel 6. märtsil kontrollkohtumine Tallinna Kaleviga.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds