Jälgi meid

Jalgpall

The Times: Erling Haaland astub Manchester Cityga lepingu läbirääkimistesse

Suvel Harry Kane’ist ilma jäänud Manchester City on valmis end täiendama teise ründetuusaga. The Times väidab, et juba jaanuaris algavad kõnelused Erling Haalandiga.

Väljaande sõnul on Man City teinud norrakast oma peamise sihtmärgi ning ta soovitakse endale järgmisel suvel ära tuua. Läbirääkimised Haalandi agendi Mino Raiolaga olevat aga plaanis juba uue aasta alguses.

Paljude allikate sõnul on Dortmundi Borussia ründajal lepingus klausel, mis lubab tal 2022. aastal 75 miljoni euro eest klubi vahetada.

Haaland on ka Manchesteri punase poole plaanides, kuid tema klubivahetuse otsuses võib lõpuks olulist rolli mängida tõsiasi, et tema isa Alf-Inge mängis aastatel 2000-2003 just City eest.

21-aastane imemees on tänavusele hooajale teinud hirmuäratava alguse, lüües kaheksa mänguga 11 väravat. Tal on tänaseks Dortmundi eest tabamusi (68) kirjas rohkem kui mänge (67).

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds