Inglismaa Kõrgliiga vooru oodatuimas mängus väravaid ei sündinud

manu ja liv

Liverpool hõivas tänases kohtumises Manchester Unitediga taas tabeli liidripositsiooni kui võõrsil lepiti punaste kuraditega 0-0 viiki.

Esimene poolaeg toimus ohtlike olukordade mõttes üpriski sündmustevaeselt. Küll, aga paistsid esimesed 45 minutit silma 4 sunnitud vahetusega. Võõrustajad olid sunnitud soorimata kõik oma vahetused esimesel poolajal. Vigastusega pidid väljakult lahkuma nii Ander Herrera, Juan Mata kui Jesse Lingard. Liverpooli poole pealt oli vigastusega kimpus Roberto Firmino.

Liverpool oli oma hooaja parimatest päevadest kaugel, kuid üldjoones kontrolliti mängu. Siiski ei suudetud vastaste väravale terve mängu jooksul erilist ohtu kujutada.

United jõudis korra ka sihile, kuid Joel Matipi poolt löödud omaväravat siiski ära ei loetud, sest eelnevalt oli Chris Smalling jäänud suluseisu.

Päeva teises mängus alistas Arsenal kahe kiire löödud väravaga Southamptoni.

Premier League`i mängud jätkuvad juba teisipäeval kui aset leiavad 4 kohtumist.