Jälgi meid

Jalgpall

Manchester City võitis hooaja esimese karika, kuid kõik räägivad vaid ühest intsidendist (VIDEO)

Kepa Arrizabalaga

Manchester City alistas eile õhtuses Carabao Karikafinaalis Chelsea ning võitis turniiri teist korda järjest. Mäng kestis 120 minutit ning lõppes penaltitega, sest kohtumise jooksul väravaid ei löödud.

City domineeris kogu kohtumist ning Chelseal avanes vähe võimalusi, kuid sellegi poolest Pep Guardiola meeskond 120 minutiga sihile ei jõudnud.

Käesolev vastasseis  jääb inimestele meelde mitte huvitava mängu poolest, vaid aga hoopis selle lõpus toimunud intsidendi tõttu. Nimelt soovis Chelsea peatreener Maurizio Sarri üks minuti enne normaalaja lõppu väravavahti vahetada ning plaanis saata noore Kepa Arrizabalaga asemel väljakule kogenud Willy Cabarello. Esimene, aga keeldus väljakult ära tulemast.

Naljakas situatsioon kestis kokku mõne minuti ning Sarri oli ilmselgelt olukorrast frustreeritud. Situatsioon laheneski lõpuks nii, et Arrizabalaga mängis mängu lõpuni ning kaitses Chelsea eest ka penalteid.

Ka viimased ei alanud Chelsea jaoks just roosiliselt. Jorginho läks enda penaltile ülimalt ebakindlalt peale ning tegi nii halva soorituse, et see oleks City väravavahilt Edersonilt nõudnud tõsist jõupingutust, et seda mitte ära kaitsta.

Pärast mõningaid õnnestunud sooritusi lööjate poolt õnnestus Kepal Leroy Sane penalti tõrjuda, kuid koheselt pärast seda eksis Chelsea poole pealt David Luiz ning võitja oli otsustatud.

Kuigi Manchester City võitis sel hooajal oma esimese karika ning omab võimalust võita veel kolm, räägitakse eile õhtuse mängu puhul pigem halenaljakast intsidendist Kepa Arrizabalaga. videot sellest näeb siit:

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds