Burnley jätkas head seeriat ning surus Tottenhami põlvili

spurs vs burnley

Tänases Premier League`i avamängus alistas kodus Tottenhami võõrustanud Burnley esimese 2-1.

Kodumeeskond alustas kohtumist agressiivselt, tekitades mitmeid ohtlike olukordi. Kuigi mängu edenedes haarasid külalised järjest enam initsiatiivi enese kätesse, väravaid siiski esimesel poolajal ei sündinud.

Teise poolaja alguses määrati Burnley kasuks nurgalöök, millest õnnestus James Woodsil mänguseisuks 1-0 vormistada. Hiljem kordustes selgus, et nurgalöök määrati kodumeeskonnale ebaõiglaselt, sest pall läks just nende mängumeestest üle otsajoone.

64. suutis vigastusest naasnud Harry Kane seisu viigistada kui realiseeris külmavereliselt Danny Rose`i suurepärase audiväljaviske.

Kui seejärel tundus, et pigem on siit mängust võiduga lahkuvaks meeskonnaks Tottenham, siis vastupidiselt mängukulule läksid uuesti ning seekord ka otsustavalt juhtima hoopis võõrustajad. Ashley Barnes vormistas 10 minutit enne kohtumise normaalaja lõppu seisuks 2-1.