Jälgi meid

Jalgpall

Inglismaa koondis võitleb Prantsusmaa ja aafriklastega talendika ääremängija eest

Tänavu Crystal Palace’i eest Premier League’is läbimurret tegema hakanud Michael Olise on tõusnud nelja erineva rahvuskoondise vaatevälja, kes kõik teda enda ridadesse meelitada tahavad. Nende seas on ka Inglismaa ja Prantsusmaa.

20-aastane ääremängija on Inglismaal Hammersmithis sündinud, aga ta on esindanud Prantsusmaa U18 koondist. Lisaks ihub tema peale hammast Nigeeria, kust on pärit Olise isa ja Alžeeria, kuhu viivad tema prantslannast ema juured.

Daily Maili sõnul on Inglismaa jalgpalliliit Olisega ühendust võtnud, aga ta ise kaldub pigem Prantsusmaad esindama.

Inglased on viimastel aastatel mitmest põnevast talendist ilma jäänud. Müncheni Bayerni tõusev täht Jamal Musiala otsustas eelmisel aastal hakata esindama Saksamaad ja enne teda andis Valencia poolkaitsja Yunus Musah end Ameerika Ühendriikidele.

Olise on tänavu Premier League’is ainus alla 21-aastane mängumees, kes vähemalt viis väravasöötu jaganud ja lisaks on ta kaks väravat suutnud ise lüüa. Seda kõike ainult 899 mänguminutiga ehk keskmiselt on Olise iga 128 minuti peale mõnes väravas osaline olnud.

Poisikesena käis Olise läbi nii Chelsea kui Manchester City juurest, aga oma esimesed sammud profijalgpallis tegi ta Readingu ridades. Sealt jõudis ta läinud suvel 9,3 miljoni euro eest Lõuna-Londonisse.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds