Jälgi meid

Jalgpall

Milano Inter lõpetas Liverpooli pika koduse kaotusteta seeria

Milano Inter ei suutnud Meistrite liigas kaheksandikfinaali korduskohtumises Liverpooli vastu 0:2 kaotusseisust välja tulla, aga teise mängu 1:0 võiduga õnnestus siiski rikkuda Punaste pikk kodune kaotuste seeria.

Liverpoolil täitus just selle nädala alguses täpselt 12 kuud viimasest kodusest kaotusest. Eelmise aasta 7. märtsil jäädi samuti 0:1 tulemusega alla Fulhamile.

Pärast üllatuskaotust oli Liverpool kodus 28-st mängust võitnud 21 ja viigistanud seitse. Meeskonna minek koduplatsil on olnud sedavõrd võimas, et Virgil van Dijk pole neli aastat pärast klubiga liitumist Premier League’is veel kordagi Anfieldil kaotanud.

Kuna vahepeal ei lubatud pikalt publikut staadionile, siis väärib ka märkimist, et tegu on meeskonna jaoks esimese fännide ees saadud normaalajal tulnud koduse kaotusega pärast 2019. aasta septembrit, mil Inglismaa liigakarikasarjas alistuti Chelsea’ile 1:2.

Võimas kodune seeria on Liverpoolil käsil ka ainuüksi Meistrite liiga mängude arvestuses. Interile allajäämine oli normaalaja tulemuste arvestuses alates 2017. aastast, mil uuesti regulaarselt Euroopa eliidi seas figureerima hakati, alles teine kaotus. 26 matšist on võidetud 19.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds