Harry Kane jõudis Konverentsiliigas Tottenhami eest suure tähiseni

Tottenham Hotspur alustas UEFA Konverentsiliiga alagrupiturniiri pettumust valmistava 2:2 viigiga Rennes’i vastu, aga vähemalt Harry Kane võis küll õhtuga rahule jääda. Temast sai klubi ajaloos enim euromänge teinud mängija.

Spursil jäi võiduks mängimata 11. minutil vastaste omavärava läbi tulnud eduseis. Prantsusmaa klubi suutis Flavien Taiti ja Gaetan Laborde’i väravatest seisu ümber pöörata, enne kui Pierre-Emile Höjbjerg Tottenhamile viigi päästis.

Kane tegi meeskonna särgis oma 65. euromängu, möödudes kõigi aegade edetabelis endisest kaptenist Steve Perrymanist. Ta on euroväljakutel löönud 40 väravat, mis samuti Tottenhami rekord.

Eriline mäng lõppes Kane’i jaoks varakult, kui ta juba 54. minutil välja vahetati.

Meeskonna peatreener Nuno Espirito Santo hakkas justkui oma ründejõudu säästma, kuna mängu käigus said Steven Bergwijn ja Lucas Moura vigastada ning Tottenhami edurivist on juba varasemalt puudu olnud Son Heung-min.