Roma kuuenda võiduni viinud Mourinho liigub jõudsalt klubi rekordi suunas

AS Roma juures suurepärase alguse teinud Jose Mourinho viis meeskonna neljapäeval järjekordse võiduni, kui UEFA Konverentsiliigas alistati Sofia CSKA 5:1. Portugallane on alles teine treener, kes klubi juures kuue järjestikuse võiduga alustanud.

Mourinho mehed elasid mängus üle korraliku ehmatuse, kui iirlane Graham Carey 10. minutil Bulgaaria klubi juhtima viis, kuid üldises plaanis kuulus terve mäng roomlastele.

Teise poolaja alguseks oli Roma Lorenzo Pellegrini ja Stephen El Shaarawy väravatest juba juhtimas ning võit vormistati ära Pellegrini teise tabamuse ning Gianluca Mancini ja Tammy Abrahami väravatega.

Varasemalt on Roma juures sedavõrd pika võiduseeriaga alustanud vaid Rudi Garcia, kes 2013/14 hooaja alguses viis meeskonna isegi kümne järjestikuse võiduni.

Kokku oli Romal varasemalt olnud kaks kuue võiduga hooaja alustamist ning teise eest hoolitses samuti Garcia, kes sai sellega hakkama oma teisel ametiaastal.

Mourinho jätkab Garcia rekordi suunas rühkimist pühapäeval, kui Roma külastab Veronat.