Jälgi meid

Jalgpall

Gonzalo Higuaini debüütmäng lõppes hävitava lüüasaamisega. Vääratasid ka teised suured

Eileõhtuses Inglismaa Kõrgliiga mängus tegi oma debüüdi Gonzalo Higuain. Väravani mees küll ei jõudnud, sest sai võõrsil Bournemouthi käest hävitava 0-4 kaotuse osaliseks.

Maurizio Sarri meeskond alustas mängu küll domineeriva poolena, kuid lõpuseis tähendas klubile suurimat kaotust, mis Bournemouthi vastu viimase 23. aasta jooksul saadud on.

Nagu ka ennustasime, lõi 2 väravat lõi  Joshua King ning lisaks said võõrustajate poolelt jala valgeks ka nii David Books kui Charlie Daniels.

Chelsea asub nüüd liigatabelis 5. kohal. Sama palju punkte on Arsenalil, kellel on parem väravate vahe. Lähim jälitaja on Manchester United 2 punkti kaugusel. Kolmas positsioon, mida hoiab Spurs on juba lausa 7 punkti kaugusel.

Teistes eilsetes mängudes vääratas “suurtest meeskondadest” ka näiteks Liverpool, kes sarnaselt üleeilsele Manchester City mängule läks kohtumist varakult juhtima, kuid siis lasti vastastel tagasi tulla. Küll lõppes nende mäng Leicesteriga 1-1 ning kaotust suudeti vältida. Ülejäänud matšides alistas Tottenham 2-1 Watfordi ning Southampton viigistas 1-1 Crystal Palace`iga.

Inglismaa Kõrgliiga mängud jätkuvad laupäeval.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds