Jälgi meid

Ennustusvihjed

Bournemouth vs Chelsea ennustusvihjed

Teisipäeval peavad oma Inglise kõrgliiga kohtumise kolm esineliku meeskonda ning esimesena neist jookseb väljakule Chelsea, kes on külla sõitnud Bournemouthile.

Bournemouth on peale väga soliidset hooaja algust täielikult lagunenud ning viimase viieteistkümne mängu võiduprotsent on vaid 20%. Chelsea esitused on suurklubile kohaselt palju positiivsemad, kuid viimases voorus said ka nemad pettumuse osaliseks, kui kaotasid lähirivaalile Arsenalile 0:2.


Bournemouth vs. Chelsea
Kolmapäev, 30. Jaanuar, 2019
Mäng algab: 21:45
Ülekanne: Matš Futbol

Ennustusvihjed
Viik (4.15 @ Coolbet)
Joshua King lööb värava (4.5 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Bournemouth on koduväljakul kaotanud liiga esikuuiku meeskondade vastu viimased viis kohtumist.
  • Need kaks klubi pole omavahel kunagi viiki mänginud.
  • Viimase aastanumbri sees kohtusid klubid omavahel 3 korda. Chelsea teenis 2 ning Bournemouth 1 võidu.

Bournemouthi näol on tegemist väga hea kodumeeskonnaga. Premier League peale ollakse liigas koduväljakul lausa paremuselt kuues meeskond. Hoolimata sellest, et tabeli parimate vastu on siiamaani ebaõnnestutud, siis Chelsealt punktide röövimine peaks olema üsna jõukohane. Siniste ridades on õhus mitmeid küsimusi Hazardi ja peatreeneri läbisaamise osas ning paljud peavad ka Higuaini meeskonda toomist valeks.

Higuaini tulekuga liigub Hazard taas oma tavapärasele kohale ning see annab Belglasele vabaduse ja loovuse, millega ta harjunud on. See on kõik positiivne, kuid omaette küsimus seisneb, et kuna Higuain leiab ühise keele meeskonnakaaslastega ja suudab ka reaalselt kasulik olla. Vaevalt, et juba esimeses liigamängus ning see võib pärssida kogu meeskonnamängu väga tugevalt.

Bournemouth on sel hooajal jäänud kodus nulli peale vaid kahel korral ning viimase viie kohtumisega Vitality Stadiumil on keskmiselt löödud ligi kaks väravat. Wilson, King ja Fraser on kolmik, mida peaks kartma iga Premier League meeskond. Kolme peal on löödud see hooaeg juba 21 väravat ja antud 16 väravasöötu.

Meie valikud:

  • Viik (4.15 @ Coolbet)
  • J.King lööb värava (4.5 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds