Hästi alanud mäng päädis Manchester Cityle mannetu kaotusega

leroy sane

Manchester City läks eilses kohtumises Newcastle`i vastu juba 24. sekundil Sergio Agüero väravast 1-0 juhtima, kuid Newcastle tegi ilmvõimatut ning võitis mängu, mis tundus, et läheb neil esimesest minutist kiiva, 2-1.

Newcastle United tegi comebacki Salomon Rondoni ning Matt Ritchie 66. ning 80. minutite väravast. Teine neist sündis penaltist pärast seda kui Sean Longstaffile tehti Firminho poolt külaliste karistusalas viga.

Manchester City hoiab liigatabelis teist kohta. Nende ees on 4 punkti kaugusel Liverpool ning neid jälitab 5 pügalat taga pool olevat Spurs, kuid mõlemal mainitud meeskonnal on üks mäng vähem peetud.