Ferran Torres mängis Rahvuste liiga finaali murtud jalaluuga

Manchester Cityt tabas väga halb üllatus, kui Ferran Torres Hispaania koondise juurest vigastusega naasis ning ei saa seetõttu mitu nädalat meeskonda aidata.

Valitsev Inglismaa meister teatas, et hispaanlane on oma paremas jalas murdnud väikse luu ja teda ootab ees kuni kuuenädalane mängupaus.

21-aastase hispaanlase vigastus pärineb Rahvuste liiga poolfinaalist Itaaliaga. Ta lõi 2:1 võidus mõlemad oma meeskonna väravad, kuid vahetati kiirelt teise poolaja alguses välja.

Vaatamata vigastusele tegi Torres 1:2 kaotusega lõppenud finaalis Prantsusmaa vastu kaasa 84 minutit.

Endise Valencia mehe trauma on City rünnakule järjekordne hoop. Meeskond on pärast Sergio Agüero lahkumist pidanud palju mängima ilma puhta ründajata ning laupäevasele matšile Burnleyga ei saagi arvatavasti muudmoodi peale minna, kuna Gabriel Jesus on alles Brasiilia koondise juures ja brasiillased mängivad veel reede varahommikul MM-valikmängu Uruguayga.

Torres ja Jesus on mõlemad kahe väravaga City tänavused resultatiivseimad mängijad Premier League’is. Kõikide sarjade peale on Torres sel hooajal seitsme kohtumisega kirja saanud kolm väravat ja ühe väravasöödu.