Jälgi meid

Jalgpall

Leicesteri kõrgustesse tõstnud Brendan Rodgers ei ole huvitatud Newcastle’i projektist

Newcastle Unitedil on uued omanikud ja kõigi eelduste kohasel peagi ka uus peatreener, aga need otsingud võivad mõni aeg veel kesta, kuna igaüks ei ole nõus klubiga ühinema. Ühena esimestest on ametist ära öelnud Leicester City boss Brendan Rodgers.

Rodgersit, kes viis Leicesteri kevadel Inglismaa karikavõitjaks ja kelle käe all on Rebased kaks hooaega järjest ülilähedal olnud Meistrite liigasse jõudmisele, on pärast eelmise nädala omanikevahetust tihedalt Newcastle’iga seostatud, kuid paari minekut siiski ei toimu.

Sky Sports raporteerib, et 48-aastane põhja-iirlane ei ole valmis Leicesterit hülgama ja näeb endiselt meeskonnas suurt potentsiaali, ehkki klubi jaoks on uus hooaeg üsna vaevaliselt alanud.

2016. aasta Premier League’i tšempion on hooaja esimesest seitsmest liigamängust võitnud vaid kaks ning leiab end tabeli 13. realt. Lisaks on Leicesteril ebaõnnestunult alanud teekond Euroopa liigas, kus esimese kahe matšiga on teenitud ainult üks punkt.

Rodgers on töötanud Leicesteriga alates 2019. aasta veebruarist, tuues meeskonnale 122 mänguga 62 võitu ja saades ainult 36 kaotust.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds