Jälgi meid

Jalgpall

Liverpool huvitub Leedsi võtmemängijast

Leeds Unitedi vedur Raphinha on kiirelt arenemas Premier League’i üheks kardetuimaks mängijaks ja temast kinni hoidmine saab raske olema. Vähemalt sel suvel see veel õnnestus, kuigi teda on endale tahtmas Liverpool.

24-aastane brasiillane lõpetas mullu oma debüüthooaja Inglismaa kõrgliigas kuue värava ja üheksa väravasööduga ning see meelitas ligi mitmeid huvilisi.

“Raphinha on tõusnud Premier League’is oluliseks mängijaks,” märkis tema agent Deco, kes ise omal ajal Inglismaal mänginud Chelsea ridades. “Klubi teab, et ta on kasvanud ja asjad hakkavad oma loomulikku rada pidi liikuma.”

“Ta on noor, tal on mitmeid väljakutseid ees, ta sümpatiseerib mitmetele klubidele ja Liverpoolile ka. Tema suhtes oli lähenemisi, aga midagi ametlikuks ei saanud. Leeds tahtis teda jätta veel üheks hooajaks endale.”

Talendikas ääremängija, kelle Leeds hankis Rennes’ist 20 miljoni euroga, on värskelt jõudnud koondisedebüüdini ning ta on seitsmes liigamängus löödud kolme väravaga pannud hea aluse järjekordsele edukale hooajale.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds