Marcelo jõudis Real Madridi karikavõitude rekordini

Marcelo jõudis pühapäeval võimsa rekordi kordamiseni, kui Real Madrid Hispaania superkarikafinaalis 2:0 Athletic Bilbaost jagu sai.

Brasiilia kaitsemees võitis Realiga juba 23. karika ja ta tõusis sellega legendaarse Paco Gento kõrvale klubi karikavõitude rekordit jagama.

Real otsustas mängu Luka Modrici 38. minuti värava ja Karim Benzema 52. minuti penaltiga. Suure panuse andis võitu ka Thibaut Courtois, kes tõrjus 88. minutil penalti pärast seda, kui Eder Militao oli käega mänginud ja punase kaardi teeninud.

33-aastane Marcelo, kes Realis juba alates 2007. aastast, on sel hooajal väga vähe mänguaega saanud, ent temagi poolt tuli triumfi väikene panus, kui ta 86. minutil pingilt sekkus.

Marcelo võitis oma esimese karika debüüthooajal liigatiitli näol. Tema kontol on kokku viis liigavõitu, viis Hispaania superkarikavõitu, neli Meistrite liiga võitu, neli klubide MM-i tiitlit, kolm UEFA superkarikavõitu ja kaks Hispaania karikavõitu.

Arvestades Reali tänavust edu La Ligas, siis on Marcelol hea võimalus mõne kuu pärast tõusta juba klubi karikavõitude rekordi ainuomanikuks. Lisaks on meeskond veel konkurentsis nii Hispaania karikavõistlustel kui Meistrite liigas.