Jälgi meid

Jalgpall

Eriksen on lahkumas? Pochettino pole sugugi kindel, et taanlane Spursi ridades jätkab

eriksen

Tottenhami peakohale on kerkinud murepilved, sest nende mängumootoril Christian Eriksenil on lepingut järel kõigest 18 kuud ning peatreener Mauricio Pochettino pole sugugi kindel, et taanlane klubisse jääb.

Erikseni lahkumine oleks meeskonnale suur löök, sest suvise üleminekuakna jooksul ei sooritatud mitte ühtegi! ostu ning tõenäoliselt ei jätkuks ka väärilise asenduse leidmiseks vahendeid. Tulenevalt sellest, et Spursi uue staadioni ehitus läks kordades kallimaks kui seda alguses minema pidi, pole klubi rahaline seis just hiilgav.

Pochettino sõnul on jalgpall erinevate huvide mäng ning tulevikku on raske prognoosida. Ühes on ta kindel – Eriksen on ülimalt väärtuslik mängija ning tema kaotamine oleks tõsine hoop.

Taani koondise tugitala on käesoleval hooajal löönud 4 väravat ning andnud 9 resultatiivset söötu. Seda kõike on ta saavutanud üpriski pikale veninud vigastuspausi kiuste, mille all ta sügisel kannatas. Sel perioodil polnud meeskonna mängupilt pehmelt öeldes just kõige säravam.

Spursi järgmine mäng toimub reedel kui FA Karikasarjas minnakse vastamisi Tranmere Roversiga. Täna, aga lähevad omavahel vastamisi Manchester City ning Liverpool, mis tõotab tulla hooaja tähtsaim kohtumine. Loe meie kohtumise ennustusvihjed siit.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds