Liverpool sai kirja oma hooaja esimese kaotuse Inglismaa Kõrgliigas

city vs liverpool

Liverpool kaotus eilse Etihadil toimunud Inglismaa Kõrgliiga kohtumise Manchester Cityle 1-2.

Kui meeskonna esimene vastasseis sel hooajal oli pigem igavavõitu, siis eile põnevusest puudu ei jäänud. Mäng oli aglusest peale hoogne. Pall käis korra ära ka Manchester City postis, kuid väravat kummalgi meeskonnal, enne poolaja lõppu, vormistada ei õnnestunud.

Esimene värav tuli 40. minutil kui Bernardo Silva leidis karistusalas üles Sergio Agüero, kes tegi seisuks 1-0.

Liverpool viigistas seisu kui oli mängitud natukene enam kui 60 minutit. Roberto Firminho, kes eelmises kohtumises sai kirja oma hooaja esimese kübaratriki, vormistas peaga seisuks 1-1. Söödu andis Andrew Robertson.

Cityl kulus uuesti juhtohjade võtmiseks alla 10 minuti. Raheem Sterlingu hea eeltöö lõpetas edukalt Leroy Sané ning 2-1 oli tõsiasi.

Neljapäevane kaotus oli Liverpoolile liiga esimeseks lüüa saamiseks sel hooajal. Sellegi poolest hoiavad nad Manchester City ees veel 4 punktilist edu.

Täna on Inglismaa Kõrgliigas mänguvaba, kuid loe meie teisi ennustusvihjeid siit.