Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester City vs Liverpool Ennustusvihjed

man city vs liverpool ennustusvihjed
Eelmisel hooajal teenis Mane pildil oleva vea tõttu punase kaardi ning Liverpool pidi Etihadil 0-2 kaotuse vastu võtma. Seekord on oodata veelgi pingelisemat mängu.

Õhus on tunda pinget, sest on enam kui tõenäoline, et tegemist on Premier League´i hooaja ühe kõige tähtsama kohtumisega. Kuni detsembrini kulgesid need meeskonnad punkt-punktis tabeli tipus, kuid enam see nii pole.

Manchester City saanud viimasest viiest mängust kolm kaotust ning jääb liidrikohal asetsevast Liverpoolist seitsme punktiga maha. Kui nüüd hävitakse, võib Guardiola tiitlilootused maha matta.


Manchester City vs Liverpool
Neljapäev, 3 Jaanuar, 2018
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Ennustusvihjed
Man City võit ja mõlemad skoorivad 3.60 @ Coolbet
Agüero lööb värava 2.12 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Liverpool on võitnud viimased 8 mängu ning pole kaotanud ainsatki käesoleva hooaja EPL`i kohtumist
  • Agüero on kodus Liverpooli vastu värava löönud kõikides 6-s kohtumises, milles ta osalenud on
  • Meeskonnad on löönud kahe peale kokku liigas 102 väravat, mis on rohkem kui Cardiff City, Southampton, Burnley, Fulham ja Huddersfield kokku.

Selline tabeliseis toob meile hoopis teistsuguse iseloomuga mängu, kui seda oli meeskondade esimene omavaheline mäng, mis jäi 0:0 viiki. Pep Guardiola hoolealused peavad selle mängu võitma, et taas tiitliheitlusesse sekkuda ning samas ka Liverpooli survestada. Kodumeeskond võtab rohkem riske, külalised mängivad kaitsest lähtuvalt ning keskenduvad kiirrünnakutele.

Hoolimata kehvemast hetkevormist on selle mängu kergeks favoriidiks Manchester City. Kodumeeskonnana oma fännide ees mängides ning kindlalt punktilisa vajades, võib oodata neilt hingestatud esitust. Juba esimeses omavahelises mängus oldi võidule väga lähedal, kuid Riyad Mahrez lõi lõpuminutitel penalti üle värava.

Rünnaku koha pealt ei tohiks Cityl liialt probleeme tekkida ja löödud väravate arvestuses juhitakse ka liigat, kuid endale on lastud lüüa lausa kaks korda rohkem väravaid, kui seda on teinud nende tänane vastane. Raske on uskuda, et ka Liverpooli taoline meeskond suudetakse nulli peal hoida.

Manchester City ründaja Sergio Agüero on läbi hooaegade kõikides koduliiga kohtumistes värava löönud, kui mängitakse koduväljakul Liverpooli vastu. Ka seekord võiks just tema olla tõenäoliseim skoorija. Detsembri alguses lühikese vigastuspausi pidanud Agüero on viimastes voorudes näidanud motiveeritud esitusi.

Võib kindel olla, et selles mängus on oodata väravaid ning suure tõenäosusega mõlemalt poolt. Kui rünnakul suudetakse Liverpooli kaitseliini üllatada ning samas kiireid vasturünnakuid eeskujulikult neutraliseerida, siis võtab kolm võidupunkti kodumeeskond.

Meie valikud:

  • Manchester City võit ja mõlemad meeskonnad skoorivad (3.60 @ Coolbet)
  • Sergio Agüero lööb värava (2.12 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds