Eestile kindel kaotus. Suured meeskonnad edukad

Ojamaa

Eesti kaotas eile jalgpalli Euroopa Meistrivõistluste valikmängus Põhja-Iirimaale 0-2.

Eestlastele võõrsil erilist võimalust ei antud. Tänu puhtale imele ei löönud vastased esimesel poolajal väravat ära. 56. minutil sai Eesti õnn otsa ning Niall McGinn tegi seisuks 1-0. Lõpptulemuse vormistas Steven Davis Karol Metsa põhjustatud penaltist.

Eestlaste parim – kui mitte ainus – võimalus avanes teise poolajal lõpus Henri Anieril, kuid mees suutis siiski palli vastu väravavahti toimetada. Eesti järgmiseks vastaseks on jällegi Põhja-Iirimaa, kellega 8. juunil Tallinnas vastamisi minnakse.

Slovakkia 2-0 Ungari

Täna mängud jätkuvad. Loe meie ennustusvihjeid Inglismaa ja Tšehhi vahelise mängule siit.