Jälgi meid

Jalgpall

Marcus Rashford jääb Inglismaa mängust Tšehhiga eemale

Marcus Rashford

Manchester Unitedi fännide peakohale on taas lendlemas murepilved, sest vigastada on saanud nende järjekordne tähtmängija. Seekord on traumaga kimpus Marcus Rashford, kellele jääb homne Inglismaa koondise EM-i valiktsükli avamäng Tšehhi vastu vahele.

Inglismaa koondise vahendatud info kohaselt treenis Rashford täna teistest eraldi. Mirrori sõnul on tõenäoliselt tegemist hüppeliigese vigastusega, millele ta veebruaris toimunud liigamängus Liverpooli vastu, viga tegi.

Rashford on pärast seda küll neljal korral platsile jooksnud, kuid vigastusest mitte täielikult tervenenuna mängimine ei ole lasknud traumal piisavalt hästi paraneda ning Tšehhi vastu ta väljakule joosta ei saa.

Allikate väitel ei ole meest siiski veel alanud koondiseaknaks meeskonnast välja arvatud. Otsus, kas teda järgmisel nädalal Montenegro vastu mängitakse, võetakse tõenäoliselt vastu viimasel hetkel.

Manchester Unitedi jaoks on tegemist suure murekohaga. Sest vahetult enne rahvusvaheliste mänguvoorude algust on 4 nende mängumeest oma koondistest vigastuste tõttu välja arvatud. Nii Luke Shaw, Anthony Martial, Romelu Lukaku kui Nemanja Matic on vigastustega väljas.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds