Jälgi meid

Panusta ja Palveta

Inglismaa vs. Tšehhi ennustusvihjed

inglismaa

Suur klubijalgpall tõmbab taas hetkeks käsipiduri peale ning annab teatepulga koondistele. Reedel jätkatakse Euroopa meistrivõistluste kvalifikatsiooni mängudega. Inglastele on EM-i valiktsükkli edukas läbimine eriti tähtis, sest 2020. a EM-i poolfinaalid ja finaal mängitakse just Inglismaal.

Inglismaa võtab Wembley staadionil vastu Tšehhi. Veel kuuluvad alagruppi Montenegro, Bulgaaria ja Kosovo.


Inglismaa vs. Tšehhi
Reede, 22. märts 2019
Mäng algab: 21:45
Ülekanne: TVPlay Sports+

Ennustusvihjed
Inglismaa üle 2.5 värava (2.66 @ Coolbet)
Inglismaa võit ja Tšehhi ei löö väravat (1.75 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Inglismaa hoiab Fifa edetabelis 5. kohta, Tšehhi 44.
  • Meeskondade viimane omavaheline kohtumine lõppes 2:2 viigiga.
  • Kümnest viimasest kodumängust on Inglismaa suutnud oma värava hoida puutumatuna lausa seitsmes.

Inglismaa koondis on üks Euroopa nooremaid. Keskmine vanus vaid 24 eluaastat. Kuid sellegi poolest näitavad nad juba küpset mängu, mis toob kaasa positiivseid resultaate. Marcus Rashford peab kahjuks vigastuse tõttu kohtumise vahele jätma, kuid sellegi poolest on ründes kasutada Harry Kane, Raheem Sterling, Callum Wilson ja kaks noorukit – Jadon Sancho ja Callum Hudson-Odoi. Kogu Inglismaa koosseis peale Jadon Sancho, kes mängib Dortmundi Borussias, pallib igapäevaselt Premier League´s.

Inglismaa rünnak on mitmekülgne ja eeldatavad liidrid Kane ja Sterling on Tšehhi kaitseliini jaoks tõeline õudusunenägu. Vaata kust otsast tahes, aga ei näe võimalust, kuidas kaitseliin, mille nimekaim mängija pallib Werder Bremenis, suudaks Premier League´i ässad hoida vähem kui kahe värava peal. Väga magus tundub koefitsient, et Inglismaa lööb vähemalt kolm väravat ning arvestades selle juhtumise tõenäosust, siis see tundubki üks parimaid pakkumisi.

Teisena võtaksime valiku, et Inglismaa võidab ja Tšehhi ei löö väravat. Kodumeeskond on näidanud Wembleyl alati suurepärast kaitsest ja juba mainitud statistika, et viimasest kümnest kodumängust on seitsmel korral vastane nulli peale jäetud, räägib enda eest.

Meie valikud:

  • Inglismaa üle 2.5 värava (2.66 @ Coolbet)
  • Inglismaa võit ja Tšehhi ei löö väravat (1.75 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 52€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Panusta ja Palveta

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds