Jälgi meid

Jalgpall

Chelsea tegi järjekordse nullimänguga Meistrite liigas uue rekordi

Chelsea jätkas Meistrite liigas tiitli kaitsmist 2:0 võiduga Lille’i üle ja koos sellega püstitati sarjas uus Inglismaa klubide rekord.

Sinised tõusid esimeseks inglise satsiks, kes Meistrite liiga ja selle eelkäija Euroopa Meistrite karika peale viies järjestikuses kodumängus seljataguse puhtana hoidnud.

Lille suutis kohtumises teha 15 pealelöögi, aga Chelsea väravavahil Edouard Mendyl piisas ajaloolise nullimängu võtmiseks ainult kahe tõrje tegemisest.

Senegali puurilukk tegi algkoosseisu mängijana Meistrite liigas oma 18. matši ja neist kohtumistest on tal nüüd kirjas tervelt 14 nullimängu. Nii hea protsendiga (78) pole ükski teine vähemalt viies kohtumises alustanud väravavaht Meistrite liigas puhtaid pabereid korjanud.

Koduväljakul pidi Mendy viimati Euroopas mõne palli välja võtma eelmise hooaja veerandfinaali korduskohtumises FC Porto vastu, kui iraanlane Mehdi Taremi pani tema selja taha värava, mis valiti lõpuks mullu Meistrite liiga parimaks.

Mendy on pärast seda vinget käärlööki Stamford Bridge’il Meistrite liigas teinud 10 järjestikust tõrjet.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds