Cristiano Ronaldo jõudis Meistrite liigas oma ühe pikima väravaseeriani

Cristiano Ronaldo aitas teisipäeval Manchester Unitedi Meistrite liigas 2:0 võiduni Villarreali üle, lüües juba viiendas järjestikuses eurokohtumises värava. Sellega on ta Meistrite liigas jõudnud ühe oma pikima väravaseeriani.

Ronaldo pani 78. minutil võidule aluse oma 140. Meistrite liiga väravaga ning temast sai esimene Inglismaa klubi mängija, kes sarjas viies järjestikuses kohtumises tabamuseni jõudnud.

Portugali ässa pikim väravaseeria Meistrite liigas on 11-mänguline, mis algas 2017. aasta finaalist ja kulges kuni järgmise hooaja teise veerandfinaalmänguni välja.

Lisaks on Ronaldol Euroopa tugevaimas klubisarjas hooajast 2012/13 kirjas kuuemänguline väravaseeria.

Praegune viiemänguline seeria on tema karjääri kolmas. Esimest korda sai Ronaldo sellega hakkama hooajal 2013/14 ning teist korda sama hooaja lõpu ja järgnenud hooaja algusega.

Manchester Unitedi särgis oli tema varasemaks rekordiks kolmemänguline seeria. Ta on tänavu nüüd klubi eest 14 matšiga teinud 10 väravat.