Jälgi meid

Jalgpall

Conte: Sanches ei ole valmis algkoosseisus alustama

Alexis Sanchez liitus suvel laenulepingu alusel Milano Interiga, kuid pole siiani uue klubi eest algkooseisus platsil käinud, sest pole peatreeneri Antoni Conte arust veel valmis seda tegema.

“Tema jaoks kehtivad täpselt samagused tingimused nagu kõikikide teise jaoks. Kui ma näen, et mängija on valmis, siis ta ka alustab algkooseisus. Pean tegema tööd klubi huvisi silmas pidades, mitte individuaalsete mängijate omi,” ütles Conte täna õhtul aset leidva matši Lazioga eelses intervjuus.

Sanchez on siiani Interi eest platsil käinud vaid ühel korral mängus Udinese Calcio vastu. Antud kohtumises sai mees väljakul veeta 13 minutit. Järgmises, 2-0 võidumängus AC Milani üle, Tšiili koondislane platsile ei pääsenud.

Täna õhtul läheb siiani ainult võite tunnistanud Milano Inter vastamisi hetkel liigatabelis 5. kohal oleva Lazioga. Serie A-s on täna tuleks ka Ragnar Klavan, kelle meeskond Cagliari sõidab külla Napolile.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds