Jälgi meid

Jalgpall

Manchester United oli Inglismaa Karikasarjas lähedal Tottenhami fiasko kordamisele

ole gunnar solskjaer angry

Manchester United oleks eilses Inglismaa Karikasarja kohtumises peaaegu “Tottenhami teinud” ning endast mitu liigat madalamal palliva klubi vastu välja kukkunud.

Inglismaa tugevuselt kolmanda liiga klubi Rochdale suutis Unitediga normaalaja jooksul 1-1 viigi välja võidelda ning kohtumine läks sarnaselt Tottenhami omale, mille viimased teadupärast kaotasid, penaltitele.

Küll õnnestus, aga punastel kuraditel penaltiseeria võita ning järgmisesse ringi, kus minnakse vastamisi Chelseaga, pääseda. Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjaer mängujärgsele pressikonverentsile ei ilmunud ning kommentaare ei jaganud. Tõsi – ta ei olnudki selleks kohustatud, sest Liigakarika formaat seda peatreenereid tegema ei sunni.

Norrakas kommenteeris mängu siiski MUTV vahendusel, kus mees oli üpriski heas tujus ning kiitis meeste enesekindlust ning üldist esitlust.

Meedia mehe juhitud klubi esitlust nii heaks, aga ei pidanud. Erinevate väljaannete arust on mehel probleeme küll, mida enne esmaspäevast kohtumist Arsenaliga lahendada.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds