Jälgi meid

Ennustusvihjed

Napoli vs. Cagliari ennustusvihjed

Ragnar Klavan

Itaalia kõrgliiga viiendas voorus sõidab viimased kaks kohtumist võitnud Ragnar Klavani koduklubi Cagliari külla Napolile. Kodumeeskond on sel hooajal kaotanud vaid ühe kohtumise ja asub kõrgel kolmandal kohal. Kas Napoli võtab seisvusele omaselt kindla võidu või suudab Sardiinia klubi hambaid näidata?


Napoli vs. Cagliari

Kolmapäev 25. September 2019
Algab: 22:00
Ülekanne: Kanal 12

Kokku üle 3.5 värava (1.94 @ Coolbet)
Kohtumise esimese värava lööb Mertens (4.4 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Napoli on ülekaalukalt koduliiga resultatiivseim meeskond. Neljast kohtumisest kolmes on löödud lausa 3 või rohkem väravat.
  • Viimased seitse omavahelist kohtumist on võitnud Napoli ning Cagliari on nendes kokku löönud vaid kaks väravat.
  • Cagliari on viimasest viiest koduliiga võõrsil kohtumisest võitnud vaid ühe.

Napoli on teinud väga korraliku hooaja alguse. Väravaid lüüakse igast asendist ning ainuke kaotus on teenitud Juventuselt. Selles kohtumises oldi väga lähedal ka viigile, kuid selle lootuse minetas viimase minuti omavärav. Samuti on edukalt esinetud ka Meistrite Liigas, kus viimati alistati valitsev meister Liverpool 2:0. Hetkel ainukeseks vigastatud mängijaks on märgitud kaitsja Konstantinos Manolas.

Cagliari on peale kahe esimese vooru kaotust ennast kogunud ning võtnud järgnevas kahes kindlad võidud. Seejuures on nendes mõlemas löödud kolm väravat. Kahjuks on Ragnar Klavani roll nendes võitudes üsna minimaalne – esimeses kohtumises 20 minutit ja teises jäi sootuks pingile. Cagliari poolt on vigastatud nende eelmise hooaja resultatiivseim mängija Leonardo Pavoletti ning kindel pole ka Nainggolani osalemine.

Napoli rünnak on muljetavaldav ning viimastes kohtumistes on ennast eriti heast küljest näidanud suvine täiendus Fernando Llorente. Kui tema kõrvale lisada veel Mertens ja Insigne, siis on tegemist ühe resultatiivseima kolmikuga terves liigas. Usume, et Napoli rünnaku head statistilised näitajad ei ole pelgalt juhus ning seda jätkatakse ka Cagliari vastu. Seda enam, et viimasest viiest omavahelisest koduväljaku kohtumisest on Napoli lausa neljas löönud Cagliarile vähemalt kolm väravat.

Samas tahaks vähemalt auväravat pakkuda ka külalismeeskonnale. Nad on viimastes voorudes sattunud muljetavaldavasse hoogu ning kõikide liigade peale viimasest kümnest kohtumisest vaid ühel korral jäänud nulli peale. Seega on meie esimene panus, et näeme kohtumises vähemalt neli väravat.

Kui ennustada, et kes võiks kohtumise esimese värava lüüa, siis ei saa mööda vaadata Dries Mertensist. Belglane on sel hooajal esindanud Napolit neljas kohtumises ja löönud nendes kokku neli väravat. Lisaks lööb Mertens Napoli eest ka penalteid. Samuti sai viimased viis hooaega Napolis veetnud mees eelmises voorus puhata ning peaks olema antud kohtumiseks eriti motiveeritud ja värske.

Meie valikud:

  • Kokku üle 3.5 värava (1.94 @ Coolbet)
  • Kohtumise esimese värava lööb Mertens (4.4 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teiselevihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 88€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds