Jälgi meid

Jalgpall

Maro Icardi lahkus Milano Interist

Eile sulgus üleminekuaken lisaks Inglismaale ka teistes Euroopa suurliigades ning kuigi jutte oli palju, siis mitte midagi väga põrutavat viimasel päeval ei toimunud.

Ainukeseks tõsise profiiliga üleminekuks võib pidada Mauro Icardi laenulepingu alusel liitumine PSG-ga. Kummalisel kombel kirjutas ründaja Itaalia klubiga enne Prantsusmaale siirdumist alla ka kontrahtile, mis jätab argentiinlase Serie A meeskonna omandiks veel vähemalt kolmeks aastaks. Miks see imekspandav on, on fakt, et mehe suhted klubiga ei olnud viimastel kuudel just suurepärased.

Allikate kohaselt maksab PSG mehe eest 5 miljoni Euro suurust üleminekutasu ning omab võimalust heade esitluste puhul Icardi endale ka 65 miljoni Euro eest päriseks osta.

Ründaja lendas juba eile õhtul koos oma agendist abikaasa Wanda Naraga Pariisi, et oma isiklikud tingimused paika saada. Väidetavalt hakkab mees klubis teenima 5 miljoni suurust aastapalka.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds