Tottenham teenis Birghtoni vastu raske võidu ning tegi suure sammu lõpetamaks hooaeg esinelikus

Christian Eriksen

Tottenham Hotspur teenis eile kodustaadionil Brightoni vastu 1-0 võidu ning kindlustas sellega oma positsiooni liigatabeli 3. real.

Brighton võitles väsimatult ning kodumeeskonna survele peeti vastu 88 minutit enne kui Christian Eriksen külaliste lootused purustas ning nende lootuse Londonist ühe punktiga naasta purustas.

Tottenham avadas vastastele põhmõtteliselt terve mängu jooksul survet. Juba 10. minutiks oli Spurs tekitanud 10 ohtlikku olukorda vastaste 1 vastu. Kohtumise lõpuks oldi palli vallatud tervelt 78,1% ajast ning sooritatud 29 pealelööki.

Teisel poolajal suutis Brighton Spursil rohkem vastupanu osutada ning ohtlikke olukordi lasti tekitada vähem. Üle pika aja tekkis kodumeeskonnal võimalus kui 73. minutil lasti löögile Toby Alderweireld. Tma üritus läks siiski napilt latist üle värava.

10 minutit enne teise poolaja lõppu saatis Mauricio Pochettino üllatuslikult mängu Vincent Jansseni, kes jooksis käesoleval hooajal meeskonna eest platsile esmakordselt.

Tottenham jõudis viimaks sihile 88. minutil kui Christian Erikseni, mõned meetrid karistusalast väljast sooritatud löök, lendas värava alumisse nurka.

Teises eile toimunud mängus tegid omavahel 1-1 viigi Watford ning Southampton.